Uçtan Uca Kurumsal Veri Güvenliği 
İletişim ve Veri Güvenliği birbirinden ayrı düşünülemeyecek kavramlardır. Günümüzde “İletişim” ihtiyacı yerini “Güvenli İletişim” ihtiyacına bırakmıştır. LTR Veri Güvenliği alanında size “Uçtan-Uca” çözümler sunar. Firewall, Intrusion Prevention, Gateway SecurityAnti-Virüs, Anti-SpyAnti-Spam, Anti-Malware Content Management, Hosted Security Services, Information Leakage Prevention, Single Sign-On, VPN, SSL VPNStorage Security vb. ihtiyacınız doğrultusunda veriyi ürettiğiniz, taşıdığınız, ilettiğiniz ve sakladığınız her yerde aynı güvenliği ve konforu yaşamanız için uzmanlıkla birleştirilmiş çözümlerimizle tanışın.

Veri Güvenliği Danışmanlığı 
Veri Güvenliği tek bir ürün ve teknoloji ile sağlanamayacak kadar kapsamlı ve uzmanlık gerektiren bir konudur. “Zincir en zayıf halkası kadar sağlamdır” gerçeği LTR‘nin kurumsal veri güvenliği hizmetlerinde esas aldığı prensiplerden biridir. Verinin yaşam döngüsü boyunca güvenliğinin sağlanması konusunda LTR‘nin uzmanlığından yararlanın. Unutmayın; en pahallı güvenlik önlemi kaybedilen veri için alınan önlemdir.

NAC / NAP Uygulamaları
“Ağ kartına kablo takılan her cihaz lokal ağıma girebiliyor mu?”, “Virüslü bir makinanın ağıma dahil olmasını nasıl engelleyeceğim?”, “Misafirlerime güvenli bir şekilde Internet erişimi nasıl sağlayacağım?”, “Ağımıza dahil olan danışmanlarınızın sadece kendileri için tahsis edilen yerlere ulaşmasını nasıl sağlayacağım?”. Bu ve benzeri sorular size tanıdık geliyorsa Network Access Control (NAC) ve Network Access Protection (NAP)dünyası ile tanışmak için bizi aramanız yeterli.

Altyapı, Lokal & Geniş Alan İletişim Uygulamaları 
Tüm Altyapı Kablolaması, Sistem odası, UPS, telefon tesisatı, kabinet, sonlandırma, Cat5-6 kablolama, Fiber Optik, Switch, Router, Modem, G.SHDSL…  Tüm LAN ve WAN proje ihtiyaçlarınızın çözümü için tasarım, kurulum ve uygulama aşamalarında LTR’nin tecrübe ve kalitesi hizmetinizde.

https://www.ltr.com.tr/network-cozumleri/

Çözüm ortaklarımız:

https://www.fortinet.com/products/next-generation-firewall

https://www.pfsense.org/products/