Kesintisiz Kurumsal Eposta Hizmetleri

 

İnternet üzerinden yapılan haberleşmenin en büyük bölümü kurumsal epostalar üzerinden sağlanmaktadır. Kurumsal epostalar, firmaların neredeyse haberleşmelerindeki en önemli araçtır. Gelen ve giden kurumsal epostaların kayıt altına alınması aynı zamanda geriye dönük iletişimin takibinde çok büyük önem kazanmıştır.

Kesintisiz kurumsal eposta hizmetlerinin alınabilmesi artık çok önemlidir. Baş döndürücü gelişmelerin yaşanmasına rağmen iletişimde değişmeyen olmazsa olmazlar vardır. Hız, tutarlılık ve güvenlik.. Bu üç önemli unsuru içerisinde barındıran kesintisiz kurumsal eposta hizmetlerini sizin için 7/24 olarak sağlayabiliriz.

Kesintisi kurumsal eposta hizmetleri için asıl sunucunun yanı sıra  -ki bu sunucu bir bulut ortamında da hizmet verebilir – sizlerin ihtiyaç duyacağı uç noktalar için de bu servisler yapılandırılabilir. Ana sunucu devre dışı dahi kalsa uç nokta sunucuları gerekli hizmeti kesintisiz olarak devam ettirebilir.

Tüm mobil cihazlarla uyumlu olarak çalışabilir. Web tabanlı bir arayüz sayesinde de tüm internet bağlı cihazlar üzerinden Kurumsal SSL bağlantısıyla güvenli ve hızlı bir şekilde kurumsal eposta hizmetlerini sürdürebilirsiniz.

Kurum çalışanları arasında, ortak olarak kullanılan, adres, takvim vb. alt birimleri sorunsuz olarak paylaştırabilirsiniz. Bu sayede kurumsal verimliliğinizi arttırmış ve kurum içi bilgi kaybını en alt seviyelere çekmiş olursunuz.

Gizlilik:

Kendi sabit diskinizdeki tüm kişisel eposta verileri de dahil olmak üzere, eposta güvenliğini, kontrol işlem günlüğü üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede başka bir organizasyon tüm iletilerin içeriğini göremez.

 

Öntanımlı Güvenlik:

Son kullanıcılar HTTPS (TLS üzerinden POP3/IMAP/SMTP, webmail) güvenli bağlantılarda posta hizmetlerini kullanmak zorunda kalırlar. E-postaları transit geçişlerde mümkün olduğu kadar TLS kullanılarak şifrelenir. Şifreler (BSD) SSHA512 veya BCRYPT şeklinde saklanır.

WebPosta:

Postaların, klasörlerin ve filtrelerin yönetilmesi doğrudan web posta üzerinden gerçekleştirilebilir.

Takvimler, Rehber Desteği: *

Takvimler (CalDAV), adres defterleri (CardDAV), görevler üzerinden  kullanımı kolay web arayüzü veya mobil cihazlar (iOS, Android, BlackBerry 10, Windows Phone) ile birlikte yönetilebilir.
*CalDAV, CardDAV ve ActiveSync SOGo Grup arabirimi tarafından sunulmaktadır.

 

Sınırsız Hesap:

Fiyatlandırma posta kutusu sayısı dayalı ürünleri unuttun, istediğiniz gibi (etki alanı kullanıcıları, e-posta listeleri, yöneticiler) gibi birçok posta hesapları oluşturabilirsiniz.

 

Antispam & Antivirüs:

SpamAssassin, ClamAV, SPF, DKIM, gri liste, beyaz liste, kara liste arabirimlerinin tamamını destekler. Ayrıca karantina altına almak için daha fazla inceleme için bir SQL veritabanına algılanan tüm spam bilgileri aktarılarak yorumlanır.

 

 

Web Yönetici Paneli

Web yönetim paneli ile e-posta hesaplarınızı kolay ve hızlı bir şekilde yönetin.

 

Dağıtım:

Sadece birkaç dakika içinde verimli, kullanımı kolay, esnek, istikrarlı bir posta sunucusu olsun.