Kurumsal Çözümler

Google : Project Ara ile akıllı telefon dünyasında devrim
25 Temmuz 2014
Bilgi Güvenliği ve Firewall
06 Ağustos 2019
Bilgi Güvenliği ve Firewall
06 Ağustos 2019
Google : Project Ara ile akıllı telefon dünyasında devrim
25 Temmuz 2014

Çoklu Teknoloji Uygulamaları
Bilişim projelerindeki uygulama başarısı ancak farklı ürün ve teknolojilerin bir arada kullanılabilmesi ile mümkündür. Kesintisiz ve performanslı bir sistem oluşturmak için bu teknoloji ve ürünlere hakim olmak, bir arada nasıl kullanılacağını bilmek, birbirleri ile etkileşimlerini kusursuz olarak planlayarak uygulamak gerekir. Replication, Cluster, Disaster Recovery, De-duplication, Snapshot, Backup, High Availability, Storage, Imaging… hangisi, nasıl, ne şekilde kullanılacak ? Hangi ürün ve teknoloji size en uygunu ? İşte LTR’nin uzmanlık alanı; bu soruların sizin için en doğru olan yanıtlarını vermek ve birbirinden çok farklı fayda ve yapılar içeren bu çözümleri kusursuz bir biçimde hayata geçirmek. LTR ile tecrübe ve kalitenin konforunu yaşayın.
Kesintisiz Sistem Geçişleri
Ne kadar mükemmel olursa olsun, her bilişim sistemi mutlaka bir gün güncellenme gerektirir. Gelişen performans veya süreklilik ihtiyaçlarına cevap vermesi için yapılan bu işlemlerin veri kaybetmeden ve işinizi kesintiye uğratmadan uygulanması son derece önemlidir. Tek bir sunucu değişiminden tüm sistemin tamamen farklı bir teknolojiye taşınmasına kadar olan tüm zorluk adımlarında LTR size teknik olarak mümkün olan en konforlu güncellemeyi garanti ediyor.
Çözüm Danışmanlığı 

Firmam için en doğru ürün ve teknolojiler hangileri ?, Yatırımlarımı en uzun süre nasıl koruyabilirim ? Veri ve zaman kaybettirmeyecek kadar mükemmel ve aynı zamanda uygun maliyetli sistem var mı ? 
Biz her çözümün ve projenin “Özel” olduğuna inanıyoruz. “Bilişim” ve “Nasıl ?” kelimelerinin geçtiği her durumda Çözüm Danışmanlığı Hizmetlerimizden yararlanın ve  uzmanlarımız tarafından “Size Özel Proje Çözümlerimiz” ile tanışın. Ürün ve marka bağımlılığı olmadan, tamamen mühendislik ve iş bakışıyla hazırlanmış objektif çözüm alternatiflerinden dilediğinizi seçin. Unutmayın, doğru bir uygulama ancak doğru bir projelendirme ile mümkündür.