Logosphere 2015
31 Ekim 2012
Servis Hizmetleri
16 Kasım 2012
Servis Hizmetleri
16 Kasım 2012
Logosphere 2015
31 Ekim 2012

LOGO, LOGO kurumsal kaynak yazılımları için özel olarak geliştirdiği “LOGO Mobile” ve “LOGO Mariner Mobile” adlı mobil uygulamalarını işletmelerin beğenisine sundu.

LOGO’nun yeni uygulamaları sayesinde işletmeler için kritik önem taşıyan bilgiler ve raporlar, özet bilgiler halinde iPhone ve iPad üzerinden görüntülenebiliyor. Böylece herhangi bir mekana bağlı kalmadan güncel iş verilerine hızla ve kolayca ulaşmak mümkün oluyor.

LOGO’nun mobil uygulamaları Tiger EnterpriseTiger Plus ve GO Plusyazılımından aldığı kasa ve banka toplam bakiyeleri, portföy ve müşteri çeki toplamları, satış ve sipariş durumları, stok değerleri, borç ve alacak dengesi gibi bilgileri parmaklarınızın ucuna taşıyor.

Tablet ve akıllı telefon kullanımına odaklı bir arayüze sahip olan yeni mobil yazılımların diğer yetenekleri arasında bilgilerinizin grafikler halinde gösterilmesi, verilerin yerel veya raporlanan para birimi üzerinden iletimi, istenen zaman aralığına yönelik değerlendirmelerin sağlanması ve müşterilerle video bağlantısı kurulması gibi özellikler de yer alıyor.