Servis Hizmetleri

LOGO Mobile
16 Kasım 2012
Elektronik fatura nedir?
13 Ağustos 2013
Elektronik fatura nedir?
13 Ağustos 2013
LOGO Mobile
16 Kasım 2012

Sistem Destek & Bakım Anlaşmaları
LTR sertifikalı ve tecrübeli ekibi tarafından Sistem Destek ve Bakım Anlaşması Hizmetleri sunmaktadır. LTR’nin uzmanlıklarından çağrı bazında servis hizmeti talep ederek yararlanabileceğiniz gibi, Sürekli Anlaşma modeli ile de hizmetlerimizin kesintisiz ve yüksek konforunu tercih edebilirsiniz. Teknik Yardım Masası ve Saha Ekibimiz, 7×24 hizmet verebilecek şekilde organize olmuştur. Bu hizmetleri beraberinde LTR Proaktif Sistem Hizmetleri ile birlikte tercih ettiğinizde ise olası arızaları daha oluşmadan gidermeye yönelik bu sistemin gerçek rahatlığını ve konforunu yaşarsınız.

IT Outsourcing (Dış Kaynak Kullandırma) Hizmetleri

Siz asıl işinizle ilgilenin, bırakın Bilişim Teknolojileri işinizi LTR yapsın. Tecrübeli bilişim personeli bulmak veya yetiştirmek, onları eğitmek, faaliyetlerini uzman gözü ile denetlemek, tatilde oldukları zaman çözüm bulmakta zorlanmak, tecrübe eksikliklerinin yüksek maliyetlerine katlanmak ve resmi proserdürlerle uğraşmak zorunda kalmayın. LTR’nin Dış Kaynak Kullandırma Hizmetleri’nden yararlanarak hem maliyetlerinizi düşürün, hem aldığınız hizmet kalitesini arttırın.

Proaktif Sistem Destek Hizmeti 
Teknik sorunların iki maliyeti vardır; görünen ve görünmeyen. Görünen kısmı tamir edilme maliyeti kadardır. Asıl büyük olan maliyet ise görünmeyen yani sorun giderilinceye kadar yaşanan iş ve zaman kaybının maliyetidir. Peki size, işinizi durduran, size zaman ve para kaybettiren bir çok teknik sorunun önceden farkedilip giderilebildiği bir hizmet teklif etsek ne dersiniz ? LTR’nin Proaktif Sistem Destek Hizmetleri ile tanışın, bilişim dünyasındaki geleceğin hizmet modeline bugünden geçin.

Danışmanlık 
LTR Danışmanlık ekibi yıllara ve yüzlerce projeye dayanan tecrübesi ile kurumsal bilişim projelerinizde başarıyı garanti ediyor.