1. Kampanya 4 Mayıs – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında belirtilen Logo GO 3, Logo GO Wings, çözümlerinde ve çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül ve kullanıcı artırımı paketlerinde geçerlidir.
  2. Logo kampanya Wings KOBİ çözümleri için tek seferlik satın alma modelinde geçerli olup, kiralama modeli kampanyaya dahil değildir.
  3. İnsan kaynakları yönetimi, bordro çözümleri, iş analitiği, müşteri ilişkileri yönetimi, depo yönetimi sistemi, saha satış yönetimi, iş akış yönetimi, perakende çözümleri, iş sağlığı ve güvenliği çözümleri, Logo onaylı ekosistem çözümleri, e-Çözümler, özel entegratörlük, kontör ve aktivasyon bedelleri, MS SQL lisansları, Qlik Sense lisansları, Logo Akademi, uyarlama araçları, veri bakım, hizmet bedelleri, LEM bedelleri, eğitim bedelleri, geçiş paketleri kampanya kapsamı dışındadır.
  4. Kampanyada kapsamında indirim oranı %20 + %10 olarak uygulanacak olup, oranlar birleştirilerek %30 indirim olarak işleme alınmayacaktır.
  5. Kampanyadan yararlanabilmek için en geç 30 Haziran 2020 tarihine kadar satışların fatura lanmış olması gerekmektedir.
  6. Bu kampanya eş zamanlı diğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez.
  7. Logo Yazılım, kampanya içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
  8. https://www.logo.com.tr/