Microsoft Office 2013′ün Avantajları Neler?
30 Ekim 2012

İnsan kaynakları yönetimi

İşletmeniz için en doğru kararları Logo insan kaynakları çözümleriyle alın.

  • Tüm İK süreçlerinin tek noktadan yönetimi
  • Zaman ve iş gücü tasarrufu
  • Web üzerinden kullanım imkanı
  • Yasal mevzuata uyum
  • Portal üzerinden self-servis kullanım
LOGO İnsan Kaynakları modüler bir yapıya sahip olup ücret, borç/alacak, performans, kariyer, eğitim ve izin yönetimi, eleman seçme ve yerleştirme, organizasyonel planlama, ücret simülasyonu, anket yönetimi ve bordro modülleri ile kurumlara geniş bir çözüm yelpazesi sunmaktadır.

Kurumlar temel modül olan Sicil Yönetimi’ni tek olarak kullanabilir ya da ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli modüller ile zenginleştirerek İnsan Kaynakları’na kademeli olarak geçiş yapabilirler.

Logo insan kaynakları yönetimi nedir?

Bir işletmenin varlığını sürdürmesi açısından, müşterileri kadar çalışanları da büyük önem taşır. İşe alımdan bordrolamaya, eğitimlerden performans değerlendirmelerine dek tüm İK süreçlerini dijitalleştirmek, insan kaynağının daha verimli yönetilmesini sağlamanın yanı sıra çalışan memnuniyetini, dolayısıyla da işletmenin genel performansını artırır.

Logo insan kaynakları yönetimi çözümleri

Logo’nun inovasyon odaklı yaklaşımı ve teknoloji deneyimiyle şekillenen İnsan Kaynakları Yönetimi çözümleri, İK departmanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Web tabanlı kullanım sayesinde daha hızlı ve esnek bir insan kaynağını hızlı ve etkin biçimde yönetmeyi sağlayan Logo İnsan Kaynakları Yönetimi çözümleri, değişen gereksinimlere ve yasal mevzuatlara göre sürekli geliştirilip güncelleniyor.

Çalışan portalı ve self-servis teknolojilerle işletme genelinde şeffaflığı ve kullanım kolaylığını da destekleyen bu çözümler, tüm İK verilerini tek noktada birleştirip yetki dahilinde erişime açarak pek çok İK sürecinin daha kısa ve daha verimli hale gelmesini sağlıyor. İzin yönetiminden performans yönetimine kadar pek çok işlem Logo İnsan Kaynakları Yönetimi çözümleri ile kısa zamanda ve kolayca gerçekleştirilebiliyor.

Logo insan kaynaklarını seçerken nelere dikkat edilmelidir.

İnsan Kaynakları Yönetimi çözümü seçerken, işletmedeki farklı teknolojik çözümlerle entegre çalışabilen, mevcut ihtiyaçları karşılamanın yanı sıra, gelecekte oluşabilecek ihtiyaçları da karşılayabilecek esneklikte bir yapının tercih edilmesi önemlidir. Ayrıca yasal mevzuata uyum sağlayacak şekilde sürekli güncellenen bir çözümün kullanılması, insan kaynakları uygulamalarından alınacak verimi de artıracaktır.

İnsan kaynakları süreç yönetimi

İşletmeniz için en doğru kararları Logo insan kaynakları çözümleriyle alın.

  • Tüm İK süreçlerinin tek noktadan yönetimi
  • Zaman ve iş gücü tasarrufu
  • Web üzerinden kullanım imkanı
  • Yasal mevzuata uyum
  • Portal üzerinden self-servis kullanım

İnsan kaynakları yönetimi (HRM) ürünleri

Logo J-HR

Logo Tiger HR

Logo Bordro Plus